Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 652 07111

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 652 97690

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Akmenys pirtyje yra vienas iš svarbiausių veiksnių, nulemiančių visos pirties kokybę. Be akmenų pirtis negali veikti iš viso, nes būtent akmenys yra ta medžiaga, ant kurios pilant vandenį išgaunamas garas, o garas yra pačios pirties esmė. Savo ruožtu, priklausomai nuo to, kaip „veikia“ pirties akmenys, kuriamos ir pirties krosnių konstrukcijos. Taigi susipažinkime su pirties akmenų „veikimu“ pirtyje ir jų įtaka visai pirčiai.

Naujiena! Su nuotolinio valdymo moduliu EOS WCI-01 ir nemokama programėle (Android / iOS) galėsite internetu valdyti savo pirties krosnelę iš bet kurios pasaulio vietos. Valdyti galima tiek telefonu, tiek planšete.

Naujausios technologijos, stilinga vartotojo sąsaja ir minimalizmas - tai Harvia Xenio. Modernių valdymo pultų serija leidžia patogiai valdyti pirties krosnelę, garintuvą arba infraraudonųjų spindulių pirtį. Galėsite valdyti darbo laiką, temperatūrą, apšvietimą ir pirties vėdinimo sistemą.

Visi sutinka, kad ventiliacija pirtyje yra reikalinga, daug kur kartojama seniai girdėta, bet teisinga klišė, kad pirtyje yra du svarbiausi dalykai – tai gera krosnis ir ventiliacija. Taigi – pirties ventiliacija ir jos aktualumas yra jokia ne naujiena.

Jei skaitote šį tekstą, manome, kad jūs čia esate ne šiaip sau. Tikriausiai jau esate ieškoję ir radę  įvairios informacijos ir tekstų apie pirčių įrengimą, technologiją, klaidas ir pan. Kuo daugiau skaitote, tuo didesnė tikimybė, kad susiduriate su įvairia informacija, kuri dažnai gali pasirodyti netgi prieštaringa.

Suomių firma „Aito“, garsėjanti turbūt geriausiomis pasaulyje periodinio kaitinimo krosnimis Aito AK,  šį kartą pagamino, atrodytų, paprastą nuolatinio kaitinimo krosnelę su išorine pakura, skirtą šeimos pirčiai. Pažiūrėjus, krosnelė kaip krosnelė, bet vos ją pamačius apima smagus jausmas.

Daugelyje pirčių gultai įrengiami tiesiog pagal nuotraukose ar kataloguose matytus planelius ir paveikslėlius, per daug nesukant galvos. Išties, pirties gultų konstrukcija nėra labai sudėtinga. Sudėtingiau yra teisingai suprojektuoti gultus, taip, kad būtų patogu atsisėsti ar atsigulti, užlipti ir nulipti, o svarbiausia – kad galėtumėte optimaliai išnaudoti krosnelės šilumą, kad ir kojoms būtų nešalta, ir garo pakankamai.

Visada, kiek siekia atmintis, vandenį ant akmenų pildavome samčiu. Šis būdas yra tikrai geras ir tinkamas, ir turbūt kubiliukas ir samtis visada bus vieni iš pagrindinių pirties atributų. Bet kartais pasitaiko tokių pirčių ir tokių situacijų, kai įprastinis rankinis vandens užpylimas netinka, arba būna nepatogus. Tikrai ne kiekvienoje pirtyje patogu naudoti kubiliuką ir samtį, o labiau verta naudoti automatinį dozatorių – dėl kelių priežasčių.