Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 652 07111

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 652 97690

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Apie mus

UAB „Pirtelė“ įkurta 1997 metais ir visą laikotarpį nuo įkūrimo dirba kaip specializuota pirčių prekybos, rangos ir gamybos įmonė. 

Viena iš pagrindinių sričių – pirčių įrengimas. Įrengiame bei rekonstruojame pirtis pagal individualius projektus. Pagrindiniai įrengiamų pirčių tipai - saunos, garinės pirtys, infraraudonųjų spindulių kabinos. Dirbame su privačiais užsakovais ir įmonėmis. Apie pirčių įrengimo paslaugą daugiau sužinokite čia. 

Valdome specializuotas pirčių įrangos parduotuves Vilniuje ir Kaune. Kaune yra įkurtas biuras ir sandėlis, o apie naująją Vilniaus parduotuvę sužinokite čia. Šiose parduotuvėse vykdome mažmeninę prekybą pirtimis ir pirties prekėmis; prekiaujame mediena ir įvairiomis medžiagomis pirties įrengimui, komplektuojame medžiagas pirčių įrengimo objektams. Prekiaujame pirties reikmenimis ir aksesuarais. 

Didžiąją dalį pirties krosnelių ir kitos pirties įrangos bei aksesuarų importuojame iš Europos gamintojų. Esame oficialūs gamintojų HARVIA, NARVI, KOTA, AITO, TULIKIVI (Suomija), EOS (Vokietija), STOVEMAN (Estija) prekybos atstovai Lietuvoje bei oficialus išskirtinės kokybės EOS krosnelių linijos S-Line platintojas. 

Vykdome didmeninę prekybą pirties prekėmis. Didmeninius klientus aptarnaujame iš Kauno ir Vilniaus. Plačiau sužinokite čia. 

Kaune turime stalių dirbtuvę, kurioje patys gaminame stiklines duris, pirties gultus, gultų elementus, medinius gaminius pirčiai: šviestuvų ir infraraudonųjų spindulių kaitintuvų gaubtus, priegalvius, pasėstes, ventiliacijos sklendes, groteles ir kt. Standartiniai gaminiai platinami per mūsų mažmenines parduotuves ir didmeninę prekybą. Gaminame ir nestandartinius gaminius pagal klientų individualius užsakymus.  

Teikiame profesionalias pirčių įrangos montavimo paslaugas, plačiau skaitykite čia. 

Atliekame garantinį ir negarantinį pirčių įrangos remontą, tiekiame atsargines dalis. Daugiau sužinokite čia.