Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 652 07111

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 699 19071

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Naujiena! Su nuotolinio valdymo moduliu EOS WCI-01 ir nemokama programėle (Android / iOS) galėsite internetu valdyti savo pirties krosnelę iš bet kurios pasaulio vietos. Valdyti galima tiek telefonu, tiek planšete.

Naujausios technologijos, stilinga vartotojo sąsaja ir minimalizmas - tai Harvia Xenio. Modernių valdymo pultų serija leidžia patogiai valdyti pirties krosnelę, garintuvą arba infraraudonųjų spindulių pirtį. Galėsite valdyti darbo laiką, temperatūrą, apšvietimą ir pirties vėdinimo sistemą.

Jei skaitote šį tekstą, manome, kad jūs čia esate ne šiaip sau. Tikriausiai jau esate ieškoję ir radę  įvairios informacijos ir tekstų apie pirčių įrengimą, technologiją, klaidas ir pan. Kuo daugiau skaitote, tuo didesnė tikimybė, kad susiduriate su įvairia informacija, kuri dažnai gali pasirodyti netgi prieštaringa.

Visada, kiek siekia atmintis, vandenį ant akmenų pildavome samčiu. Šis būdas yra tikrai geras ir tinkamas, ir turbūt kubiliukas ir samtis visada bus vieni iš pagrindinių pirties atributų. Bet kartais pasitaiko tokių pirčių ir tokių situacijų, kai įprastinis rankinis vandens užpylimas netinka, arba būna nepatogus. Tikrai ne kiekvienoje pirtyje patogu naudoti kubiliuką ir samtį, o labiau verta naudoti automatinį dozatorių – dėl kelių priežasčių.