Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 652 07111

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 652 97690

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

16 Geg 2014

Sveiki, pirties mylėtojai

Autorius:

Jei skaitote šį tekstą, manome, kad jūs čia esate ne šiaip sau. Tikriausiai jau esate ieškoję ir radę  įvairios informacijos ir tekstų apie pirčių įrengimą, technologiją, klaidas ir pan. Kuo daugiau skaitote, tuo didesnė tikimybė, kad susiduriate su įvairia informacija, kuri dažnai gali pasirodyti netgi prieštaringa.

Kartais tai būna nuomonių nesutapimas, o kartais tiesiog tie patys dalykai, aiškinami per asmeninę ar kažkokią siauresnę prizmę, atrodo skirtingai.

Mes, „Pirtelės“ komanda, irgi bandome prisidėti prie rašančių pirties temomis bendruomenės. Norime pasidalinti savo patirtimi ir įžvalgomis, susistemindami ir analizuodami įvairius pirties projektavimo, įrengimo ir naudojimo aspektus.

Mūsų straipsniai, pateikiami blogo formatu, laukia jūsų dėmesio ir komentarų. Neturime tikslo primygtinai nurodinėti, ką ir kaip reikia daryti, įrengiant pirtį, nes, jau susidūrę su įvairiausiais požiūriais, mes galime nebent pakartoti suomių posakį, kad geriausia pirtis vis dėlto yra tokia, kuri labiausiai tinka tos pirties šeimininkui. O jūs – esami ir būsimi pirčių šeimininkai – esate labai skirtingi. Vis tik, bandydami atskirti tikrus dalykus nuo netikrų, mes dalinsimės savo patirtimi ir, kiek sugebėsime,  pasistengsime atskleisti principus ir dėsnius, kaip viskas toje pirtyje veikia. Todėl, kad suprantant veikimo principą, visada lengviau rasti sprendimą ne tik standartinėje situacijoje, bet ir teisingiau susigaudyti daugybėje individualių atvejų, kurie galbūt niekada nepasikartos.

Naujienų skyrelis skirtas ir naujų aktualių prekių pristatymams ir apžvalgoms.