Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 652 07111

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 652 97690

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Prekių ženklai

 

 

Harvia

Gamintojas: Harvia Oy, Suomija.

Visa įranga elektrinėms ir malkomis kūrenamoms pirtims - pirčių krosnelės, valdymo pultai, vandens šildytuvai, kaminai, akmenys. Garo generatoriai ir kita įranga garinėms pirtims, saunų aksesuarai, šviestuvai, infraraudonųjų spindulių kabinos ir įranga, saunų kabinos, interjerai, lauko pirtys ir kt.

Kompaniją įkurė 1950 m. Tapani Harvia, iki šiol tai privati Harvia šeimos įmonė, per kelis dešimtmečius iš mažos dirbtuvėlės tapusi lydere pasaulinėje pirties krosnelių rinkoje. Didžiulis produktų asortimentas pritaikytas labai įvairiems pirties mėgėjų poreikiams. Harvia šūkis „Natūraliai gera savijauta“, kaip ir visa kompanijos veikla, yra nuosekliai orientuotas į geros savijautos pojūtį pirtyje, kylantį iš natūralaus atsipalaidavimo ir estetinės aplinkos. Šią savijautą sukuria gamta ir suomiškos saunos tradicijos.

www.harvia.fi


 

 

EOS Sauna

Gamintojas: EOS Saunatechnik GmbH, Vokietija.

Aukštos ir vidutinės klasės elektrinės saunų krosnelės, valdymo pultai, garo generatoriai ir kita įranga garinėms pirtims, infraraudonųjų spindulių kaitintuvai ir kt. Išskirtinės saunų krosnelės S-Line.

Kompaniją įkurė 1944 m. Willi Günther, saunos įranga pradėta gaminti nuo 1973 metų. EOS – graikų aušros deivės vardas. Šiandien jis reprezentuoja inovacijas saunų technikos srityje. EOS kompanija yra didžiausias Vokietijos saunų įrangos gamintojas, turintis stiprias pozicijas Europos rinkoje. EOS gaminiai pasižymi nepriekaištinga kokybe, gerai apgalvotais techniniais sprendimais ir patikimumu.

www.eos-sauna.com


     

Narvi OY

Gamintojas: Narvi Oy, Suomija.

Įranga elektrinėms ir malkomis kūrenamoms pirtims – elektrinės ir malkinės krosnelės ir jų priedai, valdymo pultai, aksesuarai. Uždaro tipo akumuliacinės krosnelės Steam Master.

Narvi – tai 100% suomiškos krosnelės. Įmonė įkurta prieš 75 metus Lappi miestelyje. 2010 m. susijungė su ten pat esančia Aito-Lämpö Oy ir dabar valdo tris prekių ženklus – Narvi, Aito ir Kota. Vienas iš trijų didžiausių Suomijos gamintojų. Narvi gaminiai gerai žinomi ir populiarūs Lietuvoje, didelis elektrinių ir malkomis kūrenamų krosnelių asortimentas, pasižymi gera kokybė už prieinamą kainą.

www.narvi.fi


     

Aito

Gamintojas: Narvi Oy, Suomija.

Malkinės periodinio kaitinimo krosnys Aito AK, nuolatinio kaitinimo krosnelės Aito 16-24, elektrinės krosnelės, židinio durelės ir elementai.

Aito AK yra suomių kultinė pirties krosnis, ir tuo viskas pasakyta. Kūrenant ugnis eina per akmenis, iš iki raudonumo įkaitusių akmenų išgaunamas aukščiausios kokybės garas, kuriam prilygti negali niekas (na, nebent tobulai pastatyta dūminė pirtis). Kiti Aito gaminiai – nuolatinio kaitinimo malkinės ir elektrinės krosnelės – naujo patrauklaus dizaino, pasižymi praktiškumu ir gera kokybe už prieinamą kainą. Nuo 2010 m., susijungus įmonėms, Aito prekių ženklo gaminių gamintojas yra Narvi Oy, tačiau ta pati gamykla ir geriausios tradicijos.

www.narvi.fi


     

Kota

Gamintojas: Narvi Oy, Suomija.

Malkinės pirčių krosnelės, krosnelių priedai, kaminai, vandens šildymo katilai, rūkyklos, židiniai, patalpų šildymo krosnelės, saunos akmenys.

Kota yra tradicinis suomių prekės ženklas. Kota krosnelės nuo seno garsėja patikimumu. Įdomus išsiskiriantis krosnelių dizainas ir aukšta kokybė atitinka Suomijos pirčių kultūros tradicijas. Nuo 2010 m., susijungus įmonėms, Kota prekių ženklo gaminių gamintojas yra Narvi Oy.

www.narvi.fi


     

Pirtelė

Gamintojas: UAB "Pirtelė", Lietuva.

Tai firminiai mūsų įmonės gaminiai, standartiniai arba gaminami pagal individualius užsakymus. Tai mūsų įrengiamos saunos ir garinės pirtys, stiklinės durys ir vitrinos pirtims, gultai, šviestuvų gaubtai, priegalviai, pasėstės, ventiliacinės grotelės ir sklendės. Nuolat stengiamės, kad šiuo ženklu pažymėti gaminiai Jus pasiektų tik aukščiausios kokybės.


     

TYLO

Gamintojas: Tylö AB, Švedija

Išskirtinės kokybės ir dizaino saunos, garinės, infraraudonųjų spindulių pirtys. Elektrinės krosnelės, garo generatoriai, valdymo pultai, aksesuarai, pirties durys. Dušo įranga.

Kompaniją įkurė 1950 m. Sven-Olof Jansson, saunos įranga pradėta gaminti nuo 1951 m. Moderni stipri kompanija, turinti savo rinkos dalį visame pasaulyje. Produkcija eksportuojama į daugiau kaip 80 šalių, eksportuojama daugiau kaip 75% pagamintos produkcijos. Didelio patikimumo įranga, išsiskirianti savo dizainu, o saunos krosnelės – ir greičiu bei ekonomiškumu. Modernus skandinaviškas stilius, prabangus ir jaukus. Tylö prekės tiekiamos pagal individualius užsakymus.

www.tylohelo.com


     

Stoveman

Gamintojas: Estija

Malkomis kūrenamos krosnelės su tinklu.

Krosnelės Stoveman pasižymi tvirtumu, patikimumu ir gera konstrukcija. Juodame plieniniame cilindriniame narve glūdi didelis akmenų kiekis, ir kai jie įkaista, Jūs patirsite puikios kokybės garą net esant žemesnei patalpos temperatūrai. Šiose krosnelėse garo nepritrūks net ir tada, jei kartais ugnis ir užgestų. Įvairios modifikacijos skirtingiems poreikiams.

www.stoveman.ee


     

Rento Sauna

Gamintojas: RentoSauna, Suomija

Saunos ir pirties aksesuarai

Skandinaviško dizaino aukštos kokybės pirties reikmenys ir aksesuarai. Papuoš kiekvieną pirtį.

www.rentosauna.fi


     

Namų tekstilė

Gamintojas: UAB "Namų tekstilė", Lietuva.

Populiari saunos produktų linija – veltinės ir lininės kepurės, lininės prijuostės ir kiti kokybiški lietuviški gaminiai.

Privati įmonė, veikianti nuo 2003 m. Įvairūs tekstilės gaminiai, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė).

www.namutekstile.lt


     

Fetras

Gamintojas: Įmonė "Fetras", Lietuva.

Saunos ir pirties aksesuarai

Privati įmonė, tęsianti Anykščių veltinio gamybos tradicijas nuo 1940 m., kai buvo įkurta artelė „Vailokas“. Populiarios tradicinės ir žaismingos pirties kepurės patiks suaugusiems ir vaikams.

www.fetras.lt