Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 620 66355

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 652 97690

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Židinių stiklų valiklis

Židinių stiklų valiklis, 500 ml

Valiklis skirtas nuodegoms, suodžiams ir kitiems teršalams valyti židinių ar krosnelių stiklinių durelių. Efektyviai nuvalo degėsius nuo stiklinių paviršių, nuriebalina juos. Valiklyje nėra šlifuojančių komponentų, todėl nebraižo stiklo.

Degdamos medžio malkos ar anglys išskiria suodžius ir kreozotą - kenksmingas medžiagas, kurių dalis nusėda ant vidinės židinio ar krosnelės vidinės pusės. Maža to, iš degimo metu susidariusių oro verpetų šios lipnios apnašos pritraukia ir židinyje ar krosnelėje sklandančias pelenų daleles, padengiančias dar vienu apnašų sluoksniu. Šitaip ant stiklo susidaro pilkų apnašų plėvelė, kuri ne tik sulaiko didelę dalį iš židinio ar krosnelės sklindančios šviesos, tačiau ir apsunkina šilumos prasiskverbimą. Ilgainiui gali sumažėti stiklo atsparumas staigiems temperatūrų pokyčiams, o dėl braižomojo pelenų poveikio atsirasti nepašalinamų įbrėžimų.

Naudojimas: valiklį suplakti, tolygiai užpurkšti ant ataušusio stiklo vidinio užteršto paviršiaus (vengti patekimo ant lakuotų, plastikinių, aliuminio, chromuotų paviršių). Palaukti 3-5 minutes. Nuvalyti skudurėliu.

Katalogas