Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 652 07111

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 699 19071

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Stoveman Heavy 24-LS

Stoveman 24-LS Heavy, išorinė pakura, durelės su stiklu, 8 mm storio korpusas
1034,00 €
Pakuros rėmelis Stoveman 24

Techniniai duomenys  
Pirties tūris: 16 - 24 m3
Galingumas: 22,6 kW
Akmenų talpa: 190 kg
Svoris be akmenų: 137 kg
Pakuros tipas: išorinė
Dūmtraukio skersmuo: 115 mm
Krosnelės matmenys:  
plotis   56 cm
gylis   86,5 cm
aukštis   84 cm
Gamintojas: Stoveman, Estija

Stoveman Heavy 24-LS - aštuoniakampės formos krosnelė su tinklu, duodanti daug garo, skirta didelėms pirtims. Su išorine pakura, metalinėmis arba stiklinėmis durelėmis. Turi išvalymo liuką, yra galimybė prijungti šilumokaitį karšto vandens gamybai.

Modeliai:

Stoveman - korpusas pagamintas iš 5 mm storio plieno lakštų.

Stoveman Heavy korpusas pagamintas iš 8 mm storio plieno lakštų, padidinto atsparumo ir ilgaamžiškumo, puikiai tinkamos ir intensyviai naudojamoms bei komercinėms pirtims.

Dėl užsakymo ir norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su mumis. 

STOVEMAN krosnelės sukonstruotos, kad būtų stiprios ir ekonomiškos, kad pirtyje nepritrūktų kokybiško garo ir šilumos. Tam ir skirti šie konstrukciniai pranašumai, dėl kurių STOVEMAN krosnelės išsiskiria savo kokybe:

1. Tolygus kaitinimas ir optimalus akmenų kiekis

STOVEMAN krosnelė pagaminta taip, kad TOLYGIAI kaitintų akmenis ir pirties patalpą. Joje optimaliai subalansuotas pakuros dydis ir akmenų skyriaus proporcijos. Akmenys ir pirties patalpa kartu kaista tolygiai ir palyginti greitai. Todėl išgaunama šiluma gerai pasiskirsto ir neprapuola veltui. Kuo didesnis akmenų kiekis, tuo ilgesnis reikalingas akmenų  ir tuo pačiu pirties patalpos įkaitinimo laikas. STOVEMAN krosnelėse akmenų kiekis yra nuo 110 iki 190 kg,  Tokio kiekio akmenų visiškai pakanka akumuliuoti šilumai, išgauti gausiam ir švelniam garui, neprarandant krosnelės dinaminių savybių. Su STOVEMAN krosnele pirtis bus gera tiek maudantis žemoje, tiek ir aukštesnėje temperatūroje. 

2. Standumo elementais sustiprinta pakura

Stoveman       Stoveman

Krosnelių, iš visų pusių apkrautų akmenimis, pakuros įkaista labiau negu kitų krosnelių, kuriose akmenys dedami tik ant pakuros viršaus. Taip atsitinka todėl, kad šiluma nuo metalinės pakuros akmenims yra perduodama lėčiau negu orui, ir akmenimis apkrautos pakuros nėra taip greitai aušinamos. Todėl,  ypač intensyviai kūrenant, tokių krosnelių pakuras veikia didelės apkrovos.

SVARBU: kad neperkaistų, nesideformuotų ir efektyviai atiduotų šilumą į pirtį,  STOVEMAN pakura yra sustiprinta standumo elementais - kampuočiais ir standumo briaunomis. Kampuočiai veikia ir kaip pakuros aušinimo kanalai, nes iš apačios į jų angas patenka šaltas oras, kuris, judėdamas į viršų, įkaista ir greičiau šildo pirties patalpą. Visa pakuros konstrukcija pagaminta iš 5mm storio metalo lakštų. Be to, kai kurie pakuros elementai yra su dvigubomis sienelėmis. 

3. Degimo kamera

Stoveman       Stoveman

Siekiant didesnio naudingumo koeficiento, degimo kameroje ugnis praeina keletą posūkių, kol patenka į dūmtraukį. Specialiai sukonstruoti borteliai ir pasviros briaunos leidžia efektyviau išnaudoti šilumos energiją. 

4. Stiprus, pakeltas nuo žemės padas

Stoveman       Stoveman

Kad pirtis efektyviai šiltų, pagrindo plokštėje yra ventiliacinės angos, pro kurias į akmenų skyrių patenka oras. Pats pagrindas gaminamas iš standaus metalo lakšto, gali nesideformuodamas atlaikyti didelį akmenų svorį. 

5. Didelė valymo anga

Stoveman       Stoveman

Krosnelę  būtina periodiškai išvalyti nuo susikaupusių suodžių. Tam skirta didelė ir patogi valymo anga, įtaisyta korpuso viršuje. Valymo angos dangtelis yra lengvai nuimamas, pagamintas iš dvigubo metalo lakšto, kad nepradegtų. 

6. Stiklinės durelės, patogi pelenų dėžutė

Stoveman       Stoveman

Visos STOVEMAN krosnelės gaminamos su durelėmis su ugniai atspariu stiklu. Daili pakura, plati ir patogi pelenų dėžutė. 

7. Unikalus gamyklos numeris ir 24 mėn. garantija

Stoveman       Stoveman

Kiekviena STOVEMAN krosnelė turi savo unikalų numerį, iškaltą pakuros korpuse. Patikima kokybės kontrolė leidžia STOVEMAN krosnelėms, naudojamoms nekomerciniams tikslams, suteikti 24 mėn. gamyklinę garantiją. 

Saugūs atstumai:

iki medinių lubų    1200 mm
iki degių paviršių iš šono    500 mm
iki degių paviršių iš galo    500 mm
iki degių paviršių iš priekio    1000 mm
iki mūrinės sienos    50 mm

 

Katalogas