Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 652 07111

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 652 97690

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Kūno odos šveitiklis Sedum

Kūno odos šveitiklis su rozmarinų et. aliejumi, 400 g

Naudojimo būdas: Nusiprausti šiltu vandeniu po dušu. Ant drėgnos ir įkaitintos odos (geriausia pasikaitinti pirtyje arba karštoje vonioje) tepti kūno odos šveitiklį lengvai masažuojant 4-5 minutes, kol pajusite malonų jausmą, šilumą. Po to nusiprauskite vandeniu. Kartu su kūno odos šveitikliu nepatartina naudoti jokių kitų kūno odos priežiūros priemonių.

Sudėtis: Himalajų druska, bičių medus, avižiniai dribsniai, ypač grynas alyvuogių aliejus, rozmarinų eterinis aliejus, žolelės (levandų žiedai ir pušų spygliai), gintaro pudra, propolis (bičių pikis).

Talpa: 400 g.

Kūno odos šveitiklis tinka visų tipų odai. Šis šveitiklis yra praturtintas Himalajų druska, kuri išgaunama rankiniu būdu nenaudojant jokių chemikalų ir yra laikoma švariausia pasaulyje. Ji mažina niežėjimo ir dermatito sukeltus nepatogumus, padeda išlaikyti tinkamą skysčių kūne pusiausvyrą ir nedžiovina odos. Šveitiklyje esantis bičių medus, kuris yra vertinamas pirtininkų kaip sveikatinga ir naudinga medžiaga, padės pagerinti medžiagų apykaitą ir kraujotaką, jei leis jums jaustis geriau, dėl jo antistresinių savybių.

Kūno odos šveitiklis tinka visų tipų odai. Lietuviška gintaro pudra jau nuo seno naudojama odos priežiūrai dėl savo ypatingų savybių. Ji drėkina ir maitina odą ir puikiai ją valo, be to, sumaišyta su aliejais padeda sustiprinti jų poveikį. Gintaro pudra yra labai vertinama žmonių, nes padeda mažinti raukšleles ir jaunina odą, be to padeda paslėpti mažus randelius.

Šis šveitiklis taip pat yra praturtintas Himalajų druska, kuri yra išgaunama rankiniu būdu nenaudojant jokių chemikalų ir yra laikoma švariausia pasaulyje. Ji mažina niežėjimo ir dermatito sukeltus nepatogumus, padeda išlaikyti tinkamą skysčių kūne pusiausvyrą ir nedžiovina odos.

Šveitiklyje esantis bičių medus, kuris yra vertinamas pirtininkų kaip sveikatinga ir naudinga medžiaga, padės pagerinti medžiagų apykaitą ir kraujotaką bei leis Jums jaustis geriau dėl jo antistresinių savybių.

Rozmarinų eterinis aliejus padeda atpalaiduoti ir numalšinti raumenų skausmą, prisideda neutralizuojant bakterijas, be to leidžia atsinaujinti sausai odai ir yra ypač malonaus kvapo.

Levandų žiedai yra viena iš kvapniausių natūralių medžiagų, kurie gelbsti norint nuraminti sudirgintą odą, nes turi antiseptinių bei antibakterinių savybių ir padeda odai atsinaujinti.

Pušų spygliai malonaus kvapo, leis atsipalaiduoti ir palengvinti kvėpavimą, atgaivinti kūno odą ir pagerinti oro patalpose kokybę.

Alyvuogių aliejus, kurį, kaip sakoma, naudojo dar Kleopatra siekdama išlaikyti jaunatvišką odos išvaizdą, padės Jums išsaugoti odos elastingumą ir švelnumą.

Propolis (bičių pikis), kurį naudojo dar medicinos tėvas Hipokratas, jau nuo senovės naudojamas odos valymui, kosulio palengvinimui ir odos praturtinimui vitaminais.

Avižiniai dribsniai yra natūrali, kūno odai naudinga ir Šveitiklyje esanti medžiaga, kuri yra naudojama homeopatijoje ir liaudies medicinoje norint sustiprinti organizmą ir išlaikyti gražią kūno odą. Jie taip pat gali mažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir kartu su Himalajų druska padeda silpninti dermatito ir alergijų simptomus, žadinti kraujo apytaką ir atgauti jėgas, todėl galėsite džiaugtis sveikesne ir malonia paliesti oda. Kūno odos šveitiklis jaunina sielą, odą ir kūną.

Katalogas