Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 652 07111

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 652 97690

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Kūno odos šveitiklis Sedum

Kūno odos šveitiklis su kadagių et. aliejumi, 400 g

Naudojimo būdas: Nusiprausti šiltu vandeniu po dušu. Ant drėgnos ir įkaitintos odos (geriausia pasikaitinti pirtyje arba karštoje vonioje) tepti kūno odos šveitiklį lengvai masažuojant 4-5 minutes, kol pajusite malonų jausmą, šilumą. Po to nusiprauskite vandeniu. Kartu su kūno odos šveitikliu nepatartina naudoti jokių kitų kūno odos priežiūros priemonių.

Sudėtis: Himalajų druska, bičių medus, avižiniai dribsniai, ypač grynas alyvuogių aliejus, kadagių eterinis aliejus, propolis (bičių pikis), žolelės (pušų pumpurai ir spygliai).

Talpa: 400 g.

Kūno odos šveitiklis tinka visų tipų odai. Šis šveitiklis yra praturtintas Himalajų druska, kuri yra išgaunama rankiniu būdu nenaudojant jokių chemikalų ir yra laikoma švariausia pasaulyje, mažina niežėjimo ir dermatito sukeltus nepatogumus, padeda išlaikyti tinkamą skysčių kūne pusiausvyrą ir nedžiovina odos. Šveitiklyje esantis bičių medus, kuris yra vertinamas pirtininkų kaip sveikatinga ir naudinga medžiaga, padės pagerinti medžiagų apykaitą ir kraujotaką bei leis Jums jaustis geriau dėl jo antistresinių savybių.

Kadagiai pasižymi kvapniomis medžiagomis ir yra jau nuo seno vertinami dėl savo naudingų savybių, o iš kadagių išgautas eterinis aliejus esantis šveitiklyje padės kovoti su celiulito požymiais, be to, jis pasižymi kaip antiseptikas, todėl padeda malšinti įvairių peršalimo ligų simptomus. Kadagių eterinis aliejus stiprina imunitetą ir turi šildomąjį poveikį organizmui, todėl puikiai tinka naudoti ypač žiemos metu bei norint atpalaiduoti skaudančius raumenis.

Malonaus kvapo pušų pumpurai ir spygliai leis atsipalaiduoti ir palengvins atsikosėjimą, be to, pušies pumpurai ir spygliai naudojami kūno odos atgaivinimui ir oro patalpose išgryninimui, todėl šis šveitiklis turi savybių, padedančių palengvinti kvėpavimą, žadinti kraujo apytaką ir padeda atgauti jėgas.

Alyvuogių aliejus, kurį, kaip sakoma, naudojo dar Kleopatra siekdama išlaikyti jaunatvišką odos išvaizdą, padės Jums išsaugoti odos elastingumą ir švelnumą.

Propolis (bičių pikis), kurį naudojo dar medicinos tėvas Hipokratas, jau nuo senovės naudojamas odos valymui, kosulio palengvinimui ir odos praturtinimui vitaminais.

Avižiniai dribsniai yra natūrali, kūno odai naudinga ir šveitiklyje esanti medžiaga, kuri yra naudojama homeopatijoje ir liaudies medicinoje norint sustiprinti organizmą. Jie taip pat padeda mažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir kartu su Himalajų druska mažina dermatito ir alergijų simptomus, todėl galėsite džiaugtis sveikesne ir malonia paliesti oda. Kūno odos šveitiklis jaunina sielą, odą ir kūną.

Katalogas