Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 652 07111

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 652 97690

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Kūno odos šveitiklis Sedum

Kūno odos šveitiklis su eukaliptų et. aliejumi, 400 g

Naudojimo būdas: Nusiprausti šiltu vandeniu po dušu. Ant drėgnos ir įkaitintos odos (geriausia pasikaitinti pirtyje arba karštoje vonioje) tepti kūno odos šveitiklį lengvai masažuojant 4-5 minutes, kol pajusite malonų jausmą, šilumą. Po to nusiprauskite vandeniu. Kartu su kūno odos šveitikliu nepatartina naudoti jokių kitų kūno odos priežiūros priemonių.

Sudėtis: Himalajų druska, bičių medus, avižiniai dribsniai, ypač grynas alyvuogių aliejus, eukaliptų eterinis aliejus, propolis (bičių pikis), žolelės (pipirmėčių lapai, čiobrelis ir pušų spygliai), kmynai.

Talpa: 400 g.

Kūno odos šveitiklis tinka visų tipų odai. Šis šveitiklis yra praturtintas Himalajų druska, kuri išgaunama rankiniu būdu nenaudojant jokių chemikalų ir yra laikoma švariausia pasaulyje. Ji mažina niežėjimo ir dermatito sukeltus nepatogumus, padeda išlaikyti tinkamą skysčių kūne pusiausvyrą ir nedžiovina odos. Šveitiklyje esantis bičių medus, kuris yra vertinamas pirtininkų kaip sveikatinga ir naudinga medžiaga, padės pagerinti medžiagų apykaitą ir kraujotaką, jei leis jums jaustis geriau, dėl jo antistresinių savybių.

Eukaliptas dėl savo gydomųjų savybių liaudyje vadinamas stebuklingu augalu, o iš jo lapų išgaunamas eukaliptų eterinis aliejus pasižymi malšinančiomis skausmą, raminančiomis, antispazminėmis savybėmis. Jis padeda jums jaustis geriau ir atsipalaiduoti. Eukaliptų eterinis aliejus taip pat turi antiseptinių savybių, be to, padeda regeneruoti odos ląsteles ir dezodoruoti, todėl šis šveitiklis padės jums išlaikyti malonų odos kvapą. Šiame šveitiklyje esantys pipirmėčių lapai padeda slopinti raumenų ir sąnarių skausmą. Pipirmėčių lapus žmonės taip pat naudoja dėl jų odą vėsinančių savybių.

Čiobrelis senovės Romoje buvo laikomas geriausia priemone išsklaidyti melancholijai. Jis padeda valyti ir aktyvinti kvėpavimo sistemą, taip pat pasižymi stiprinančiomis bei gaivinančiomis savybėmis.

Pušų spygliai malonaus kvapo, leis atsipalaiduoti ir palengvinti kvėpavimą, atgaivinti kūno odą ir pagerinti oro patalpose kokybę.

Alyvuogių aliejus, kurį, kaip sakoma, naudojo dar Kleopatra siekdama išlaikyti jaunatvišką odos išvaizdą, padės jums išsaugoti odos elastingumą ir švelnumą.

Propolis (bičių pikis), kurį naudojo dar medicinos tėvas Hipokratas, jau nuo senovės naudojamas odos valymui, kosulio palengvinimui ir odos praturtinimui vitaminais.

Avižiniai dribsniai yra natūrali, kūno odai naudinga medžiaga, kuri padeda išlaikyti gražią kūno odą. Taip pat padeda mažinti dermatito ir alergijų simptomus, atgauti jėgas. Galėsite džiaugtis sveikesne, malonia oda. Kūno odos šveitiklis jaunina sielą, odą ir kūną.

Katalogas