Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 652 07111

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 652 97690

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

FF-PIR SAUNA

FF-PIR 30 SAUNA, 30x600x1200 mm
10,50 €8,40 €

Techniniai duomenys  
Matmenys: 30 x 600 x 1200 mm
Storis: 30 mm
Šilumos laidumas: λD nuo 0,023 W/mK
Griovelio-liežuvėlio jungtis: iš visų pusių
Danga: aliuminio folija iš abiejų pusių

FF-PIR SAUNA izoliacinės medžiagos puikiai tinkamos naudoti pirtyse bei kitose patalpose, kur išsiskiria karštis ir drėgmė. Itin efektyvi ir aukštos kokybės plona FF-PIR SAUNA izoliacija padeda maksimaliai išsaugoti patalpos plotą, kiek įmanoma efektyviau taupant energiją. Plokštės montuojamos tiesiai ant sienos, tiek mūrinėse, tiek karkasinėse konstrukcijose. FF-PIR SAUNA izoliacijos darbinė temperatūra yra nuo -50 iki +120 ˚C, tačiau gali atlaikyti iki + 200 ˚C momentinę temperatūrą. Be to, izoliacinės plokštės yra saugios naudoti pirtyse, neišskiria sveikatai pavojingų dalelių ar dujų.

FF-PIR SAUNA

Erdvę taupanti konstrukcija

Dėl puikių termoizoliacinių savybių FF-PIR SAUNA plokščių reikia perpus mažiau nei, tarkime, mineralinės vatos. Pavyzdžiui, prie sienos tvirtinamos FF-PIR plokštės užima maždaug 10 cm mažiau vietos, todėl pirties patalpai lieka daugiau erdvės. Termoizoliacinės plokštės aliuminio folija atspindi dalį šilumos, todėl pagerinamos statinio šiluminės savybės.

Lengvai ir greitai montuojamos

Dirbti su FF-PIR SAUNA termoizoliacinėmis plokštėmis ir jas montuoti labai lengva. Plokštes galima pjaustyti, frezuoti, gręžti ir kalti. Iš visų pusių jos turi griovelio-liežuvėlio jungtį, dėl to montuojamos greitai ir patikimai. Lengvas plokštes nesunku pritvirtinti ankštose erdvėse. FF-PIR SAUNA tinka tiek mūriniams, tiek mediniams statiniams.

FF-PIR SAUNA

Apsauginės savybės

FF-PIR SAUNA saugo nuo pelėsio, nes izoliacinis sluoksnis neleidžia drėgmei įsiskverbti į sienas ir lubas. Sandarumui užtikrinti jungtys ir grioveliai užpurškiami sandarinimo putomis ir užklijuojama aliumini juosta.

Tvirtos ir nekenksmingos

FF-PIR SAUNA plokštės nesitraukia, nepūva ir nepelija. Jos labai atsparios pirties karščiui ir drėgmei. FF-PIR SAUNA struktūra užtikrina techniškai tinkamą konstrukcijos sandarumą tiek šilumos izoliacijos, tiek drėgmės atžvilgiu, dėl to pirtis saugiai kaista ir sutaupoma energija.

FF-PIR šilumos izoliacijos gaminiai yra saugūs ir ekologiški. Jie priskiriami švariausioms statybinėms medžiagoms, kurių emisijos kategorija yra M1. 

Katalogas