Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 652 07111

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 652 97690

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Alyva pirčiai Stelon

Alyva pirčiai Stelon, 5 l

Aukštos kokybės, suomiška parafino alyva Stelon yra skirta pirties gultų ir dailylenčių impregnavimui. Bekvapė, nekenksminga aplinkai, neturi toksiškų medžiagų, apsaugo medieną nuo drėgmės poveikio ir palengvina priežiūrą. Alyva įsigeria į medieną, taip užkirsdama kelią drėgmės ir purvo poveikiui. Bespalvė alyva šiek tiek patamsina medienos spalvą ir išryškina faktūrą. Tinka visų rūšių medienai - liepai, juodalksniui, drebulei, afrikietiškai medienai abachi, otie, Raudonajam Kanados kedrui, termiškai apdorotai medienai. 

Naudojimas:
Alyvą tepkite ant kitomis priemonėmis nedengtų medienos paviršių teptuku arba švariu, be pūkelių skudurėliu. Leiskite įsigerti apie 1 val. ir nušluostykite neįsigėrusį alyvos likutį. Esant reikalui, tepkite pakartotinai, kol medienos paviršius bus įsotintas. Parafino alyva turi būti naudojama sausomis sąlygomis: santykinė oro drėgmė žemesnė nei 80%, o temperatūra ne žemesnė kaip +5oC. Geriausias rezultatas pasiekiamas, jei pirtis prieš apdorojimą pašildoma iki maždaug +50oC temperatūros.

Jei gultai buvo naudojami ar nešvarūs, prieš padengiant parafino alyva, rekomenduojama juos švariai nuplauti medienos valikliu ir išdžiovinti.

Talpa: 5 litrai. Išeiga: 8-15m2/l

Gamintojas: Stelon Oy, Suomija.

Stelon Oy

Katalogas