Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 652 07111

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 699 19071

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Alyva pirčiai Stelon

Alyva pirčiai Stelon, 500 ml

Aukštos kokybės, suomiška parafino alyva Stelon yra skirta pirties gultų ir dailylenčių impregnavimui. Nekenksminga aplinkai, neturi toksiškų medžiagų, apsaugo medieną nuo drėgmės poveikio ir palengvina priežiūrą. Alyva įsigeria į medieną, taip užkirsdama kelią drėgmės ir purvo poveikiui. Bespalvė alyva šiek tiek patamsina medienos spalvą ir išryškina faktūrą. Tinka visų rūšių medienai - liepai, juodalksniui, drebulei, afrikietiškai medienai abachi, otie, Raudonajam Kanados kedrui, termiškai apdorotai medienai. 

Naudojimas:
Alyvą tepkite ant kitomis priemonėmis nedengtų medienos paviršių teptuku arba švariu, be pūkelių skudurėliu. Leiskite įsigerti apie 1 val. ir nušluostykite neįsigėrusį alyvos likutį. Esant reikalui, tepkite pakartotinai, kol medienos paviršius bus įsotintas. Parafino alyva turi būti naudojama sausomis sąlygomis: santykinė oro drėgmė žemesnė nei 80%, o temperatūra ne žemesnė kaip +5oC. Geriausias rezultatas pasiekiamas, jei pirtis prieš apdorojimą pašildoma iki maždaug +50oC temperatūros.

Jei gultai buvo naudojami ar nešvarūs, prieš padengiant parafino alyva, rekomenduojama juos švariai nuplauti medienos valikliu ir išdžiovinti.

Talpa: 500ml. Išeiga: 8-15m2/l

Gamintojas: Stelon Oy, Suomija.

Katalogas