Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 652 07111

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 652 97690

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Žadeitas

Žadeitas, skaldytas, elektrinėms krosnelėms (smulkus), 20kg
Žadeitas, skaldytas, malkinėms krosnelėms (vidutinis), 20kg

Dėl savo unikalių fizinių ir mechaninių savybių žadeitas yra labai tvirtas akmuo, kuris geriausiai tinka naudoti įvairių tipų pirtyse ir saunose.

Kaip ir dauguma pirtyse naudojamų akmenų, žadeito akmuo atlaiko dideles apkrovas ir pasikartojančius temperatūros pokyčius.

Žadeitas

Pakeitę akmenis savo krosnyje pastebėsite, kad žadeitas kaista maždaug 20% ilgiau lyginant su įprastais akmenimis. Jei anksčiau įkaitinti akmenis užtekdavo 2 valandų, tai su žadeitu užtruksite maždaug 2,5 valandos. Palaukti verta, nes žadeitas suteiks jums trejopą naudą:

Pirma. Žadeito akmenys žymiai ilgiau nei įprasti akmenys palaiko pirtyje tolygią temperatūrą ir malonią drėgmę.

Antra. Pirtyje, kurioje dažnai varstomos durys, žadeitas neleidžia atvėsti orui. Ne paslaptis, kad žmonėms vaikštant pirmyn atgal, pirtyje labai greitai krenta temperatūra. Tai ypatingai jaučiasi mažose pirtyse, kurių plotas mažesnis nei 5 kvadratiniai metrai. Daugelyje pirčių krosnelė stovi netoli durų, tad su kiekvienu durų atidarymu temperatūra krenta. Buvo 100oC, tapo 80oC ar net 75oC. Daugumai žmonių 15-20oC pokytis yra tikrai pastebimas ir sukelia diskomfortą, tai trukdo komfortabiliai naudotis pirties malonumais.

Trečia. Tiesioginė nauda gaunama iš to, kad žadeitas daug ilgiau išlaiko karštį. Jei krosnelė yra elektrinė, tai sutaupysite elektros energijos. Jei krosnelė kūrenama malkomis, visų pirma, sutaupysite savo laiko ir jėgų, visų antra, sutaupysite malkų. Įprasta, kad pirtyje esantys žmonės pastoviai turi palaikyti tinkamą temperatūrą. Naudojant žadeito akmenis viskas bus kitaip: vietoj to, kad lakstytumėte ir kūrentumėte krosnį, galėsite mėgautis  pirtimi ar ramiai pailsėti priepirtyje.

Bene svarbiausia žadeito savybė – saugus naudoti pirtyje. Renkantis pirties akmenis, būtina atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Naudoti tik tuos akmenis, kurie įkaitę neskilinės ir nesugadins jūsų krosnies. Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į fizines savybes, bet ir į cheminę sudėtį. Yra akmenų, kurie savo sudėtyje turi sieros ir kaitinami skleidžia įvairius cheminius junginius. Žadeitas ne tik kad nėra nuodingas, jis netgi naudingas jūsų sveikatai. Pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, teigiamai veikia odą ir pagerina kvėpavimą.

Pirtyje, kurioje naudojamas žadeito akmuo, labai lengva kvėpuoti, garas yra labai švelnus ir nedegina odos.

  • Tankis - 3,43 g/cm3
  • Atsparumas gniuždymui - 3640 - 9320 cm2
  • Lydymosi temperatūra 1040 - 1060 oC
  • Vandens absorbavimas - 0,3 - 0,5%

 

Dėl užsakymo ir norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su mumis.

Daugiau nuotraukų

Katalogas