Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 652 07111

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 699 19071

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Saunum Leil Plus WIFI valdymo pultas

Saunum Leil Plus WIFI valdymo pultas iki 12KW

Saunum Leil Plus WIFI tai valdymo pultas Saunum elektrinėm krosnelėm, kurį galima valdyti nuotoliniu būdu (mobiliuoju telefonu). Montuojamas pirties viduje. 

Aktyvus prakaitavimas

SAUNUM įrenginys leidžia padidinti drėgmės lygį pirties garinėje, tuo pačiu metu išlyginant temperatūrą skirtinguose oro sluoksniuose. Būtent šildymo netolygumas skirtingame aukštyje yra pagrindinė šiuolaikinių pirčių problema, kai temperatūra svyruoja nuo 30–40 laipsnių Celsijaus ties grindų paviršiumi iki 90–130 laipsnių Celsijaus ties lubomis. Šis oro temperatūros skirtumas yra nemalonus ir kenksmingas sąnariams bei kraujotakai.

Kompleksinis SAUNUM sprendimas sukuria tolygesnę temperatūros aplinką, kurioje prakaitavimas prasideda  greičiau ir prakaituoja iškart visas kūno paviršius.

Druskos jonai

Kartu su vienodesne temperatūra patentuota SAUNUM technologija leidžia pirties garinę praturtinti druskos jonais. Druskos jonai valo orą, mažina fizinį diskomfortą, teigiamai veikia odą, kvėpavimo takus ir skatina gerą bei gilų miegą.

Sveikatai naudinga temperatūra ir drėgmė saunoje

Patentuota SAUNUM technologija padeda suvienodinti karšto ir šalto oro sluoksnius bei palaikyti optimalų drėgmės lygį, to pasekoje greičiau ir efektyviau atsiveria odos poros, dėl ko pagreitėja medžiagų apykaita ir padidėja sveikas prakaitavimas.

Kaip tai veikia?

Pagrindinės šiuolaikinių pirčių problemos prasideda kai parenkama nedidelio dydžio krosnelė, dėl ko atsiranda netolygus temperatūros sluoksniavimasis – nuo 30-40 laipsnių ties grindų paviršiumi iki 90-120 laipsnių ties lubomis. Dėl  deguonies stygiaus galvos lygyje ir odą svilinančio oro jaučiamas  diskomfortas, tai  gali iššaukti nuovargį ir sukelti galvos skausmą. Mūsų įrenginiai sprendžia šią problemą greitai maišydami perkaitintą orą ties lubomis su šaltesniu oru ties grindimis – tai padeda patalpoje išlyginti temperatūrą bei drėgmę ir tolygiau paskirstyti deguonį. Prakaitavimas tampa efektyvesnis, viršutiniuose patalpos sluoksniuose padaugėja deguonies, sumažėja temperatūrų skirtumas – taip užtikrinamas malonus ir sveikas pojūtis.

Kartu su skandinaviškai minimalistiniu SAUNUM dizainu ir konstrukcija įrenginyje įdiegta unikali technologija užtikrina maksimalų atsipalaidavimą, tikrą komfortą ir naudą sveikatai. Įvairūs bandymai patvirtino, kad mūsų daugiamečio įdirbio  rezultatas visiems pirties mėgėjams suteikia malonius pojūčius ne tik po apsilankymo joje, bet ir tikrą malonumą leidžiant laiką pirtyje.

Saunum Air  

 

Dėl užsakymo ir norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su mumis.   

Katalogas