Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 652 07111

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 652 97690

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Karščiui atsparus hermetikas Penosil

Karščiui atsparus hermetikas Penosil, 280 ml

Silikatinis hermetikas PENOSIL HIGH TEMP skirtas naudoti labai aukštose temperatūrose. Izoliacija ir įtrūkimų užpildymas. Nepaprastai veiksmingas ir vienalytis. Pakaitinus masė tampa tamsiai pilka, labai kieta ir atspari temperatūrai iki +1500 °C. Tinka naudoti su natūraliais akmenimis.

Taikymo sritys
Atsparumo karščiui reikalaujantys sandarinimo ir hermetizavimo darbai. Siūlių ir tarpų sandarinimas kaminuose, krosnyse, židiniuose, viryklėse.
Sukimba su metaliniais, akmeniniais, plytų ir betono paviršiais. Reikia atkreipti dėmesį esant bet kokiam sąlyčiui su metalu, nes metalas juda esant temperatūros pokyčiams, o hermetikas nejuda.

Naudojimo sąlygos
Naudojimo temperatūra turi būti nuo +5 °C iki +40 °C. Paviršiai turi būti švarūs, nedulkėti, be atsilupusių dalelių ir riebalų. Neporėti paviršiai turi būti nuvalyti tirpikliu ir švaria, nesipūkuojančia medvilnine šluoste. Tirpiklio likučiai turi būti pašalinti prieš jiems išgaruojant švaria šluoste. Porėtus paviršius reikia sudrėkinti. Galutinai hermetikui sukietėjus, jį lėtai pašildykite iki + 250 °C, kad garuojant vandeniui nesusidarytų oro burbuliukų. Pakaitinus masė tampa tamsiai pilka ir tampa itin tvirta.
Netinka judančioms jungtims ir esant sąlyčiui su medžiagomis, kurios plečiasi arba susiliečia pakitus temperatūrai. Nepakaitintas produktas nėra nelaidus vandeniui ir jis gali pasklisti per visą jungtį. Negalima dažyti.

Naudojimo nurodymai
Paviršius turi būti švarus, nuvalytas nuo dulkių, atsilupusių dalelių ir riebalų. Neakytieji paviršiai turi būti nuvalyti tirpikliu ir švaria, nesipūkuojančia medvilnine šluoste. Tirpiklio likučiai pašalinami prieš jiems išgaruojant švaria sausa šluoste. Labai porėtus paviršius reikia šiek tiek sudrėkinti.
Nupjaukite patrono srieginį antgalį ir užsaukite ant jo antgalį, skirtą silikonui nukreipti. Galą pjauti taip, kad susidarytų tinkama dozavimo anga. Įdėkite patroną kartu su aplikatoriumi į silikono pistoletą ir pripildykite antgalį silikono kelis kartus nuspaudžiant pistoleto gaiduką. Užpildykite siūlę tolygiai spaudžiant pistoleto gaiduką ir tempiant antgalį išilgai siūlės. Užtepus silikoną, siūlę išlyginti gumine mentele ar teptuku. Pašalinkite silikono perteklių.
Galutinai hermetikui sukietėjus, jį lėtai pašildykite iki + 250 °C, kad neatsirastų oro burbuliukų
garuojant vandeniui. Pakaitinus masė tampa tamsiai pilka ir labai kieta.

Valymas
Nesukietėjusį hermetiką valykite vandeniu sudrėkinta šluoste arba servetėlėmis. Sukietėjusį hermetiką galima pašalinti tik mechaniškai.

Pakuotė
280 ml plastikinis patronas.

Katalogas