Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 699 19071

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 620 66355

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

Ermak 30 Liuks Steel

Ermak 30 Liuks Steel
1569,00 €

Techniniai duomenys  
Pirties tūris: 22 - 34 m3
Galingumas: 32 kW
Akmenų talpa: 70 kg
Svoris be akmenų: 116 kg
Pakuros tipas: išorinė, prailginama
Maks. malkos ilgis: 60 cm
Dūmtraukio skersmuo: 130 mm
Krosnelės matmenys:  
plotis   49 cm
gylis   78 cm
aukštis   90 cm
Gamintojas: Ermak & Stoker

Ermak 30 Liuks Steel - yra unikali modulinė pirties krosnelė, kurios pakura ir dūmų kanalai yra pagaminti iš plieno. Uždara akmenų dėtuvė ir garo patranka (yra komplekte) padeda išgauti sausą, perkaitintą, gerai išsklaidytą garą, kuris sukuria švelnią ir jaukią atmosferą garinėje pirtyje.

Plieninės pirties krosnys greitai sušildo pirties patalpą ir akmenis. Plieno storis yra specialiai parinktas taip, kad būtų užtikrintas optimalus kaitinimo greitis ir krosnies patvarumas. Pakuros viršutinės dalies storis siekia net 12 mm, todėl puikiai tinka intensyviai naudojamoms bei komercinėms pirtims.

Krosnies Ermak 30 Liuks iš plieno modulinė konstrukcija leidžia susikonfigūruoti krosnį pagal savo poreikius ir pirties tipą. Specialaus dizaino dėka galima montuoti papildomus priedus iš skirtingų krosnies pusių. Ant krosnies galite papildomai sumontuoti vandens baką, papildomą tinklą akmenims, šilumokaitį išoriniam rezervuarui. Dėl krosnies gebėjimo keistis atsižvelgiant į žmogaus poreikius, ji gali būti vienodai naudojama kuriant garų pirtis, pavyzdžiui, rusišką garų pirtį ir suomišką sauso oro sauną.

Tai yra kelių režimų pirties krosnis. Ji turi dvi akmenų dėtuves – uždarą (vidinę) ir atvirą. Uždaroje dėtuvėje akmenys yra uždaroje erdvėje ir kaitinami iš visų pusių iki +600°C temperatūros. Tai leidžia jums sukurti idealų mikroklimatą pirtyje su gausiu sausu smulkiadispersiniu garu, gaunamu naudojant įmontuotą garo patranką. Garo patranka tiekia vandenį tiesiai į didelę uždarą akmenų dėtuvę. Taip pat galima gauti normalų drėgną garą ir iš viršutinių akmenų, sudėtų atviroje akmenų dėtuvėje. Ši krosnis taip pat gali per trumpą laiką padidinti garinės patalpos temperatūrą daugiau kaip 100 laipsnių, jei reikia sukurti karšto sauso oro suomiškos pirties režimą.

Krosnis modernaus modernaus dizaino, pagaminta naudojant unikalius techninius sprendimus. Liepsnos padalijimas iš pakuros į 4 srautus ir sudėtingas dūmų kanalų su paskirstymo kamera dizainas leido padidinti krosnies efektyvumą ir dar labiau įkaitinti akmenis. Krosnelė perduoda maksimalią šiluminę energiją iš degančios medienos į akmenis, taip smarkiai sumažindama dūmtakių dujų temperatūrą išėjimo į kaminą metu, o tai prailgins kamino tarnavimo laiką.

Unikali krosnies savybė yra tai, kad galinėje krosnies pusėje yra specialus langelis su karščiui atspariu stiklu, kad būtų galima stebėti ugnį ir sukurti malonią židinio atmosferą pirtyje. Aptarnavimui ir išvalymui langelis gali būti atidarytas specialaus rakto pagalba (yra komplekte). Stiklas savaime išsivalo degimo metu ir iš vidinės pusės yra apsaugotas metalinėmis grotelėmis.

Dėl užsakymo ir norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su mumis.   

Saugūs atstumai:

iki medinių lubų    1200 mm
iki degių paviršių iš šono    500 mm
iki degių paviršių iš galo    500 mm
iki mūrinės sienos    50 mm

Katalogas