Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 620 66355

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 652 97690

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Ermak 24 Premium

Ermak 24 Premium
Garo patranka Ermak Chrom
Uždara akmenų dėtuvė Ermak 20-24
Vandens bakas Ermak 40l
Pakabinamas tinklas akmenims Ermak 20-24

Techniniai duomenys  
Pirties tūris: 16 - 26 m3
Galingumas: 24 kW
Akmenų talpa: 60 kg
Svoris be akmenų: 77 kg
Pakuros tipas: išorinė, prailginama
Maks. malkos ilgis: 55 cm
Dūmtraukio skersmuo: 115 mm
Krosnelės matmenys:  
plotis   47 cm
gylis   69 cm
aukštis   83 cm
Gamintojas: Ermak & Stoker

Ermak 24 Premium - modulinė pirties krosnis, pagaminta iš aukštos kokybės ilgaamžio plieno. Erdvus akmenų konteineris su galimybe sumontuoti uždaros akmenų dėtuvės modulį ir įmontuoti garo patranką. Šios parinktys padės gauti lengvą smulkų garą, kuris sukuria švelnią ir jaukią atmosferą garų pirtyje.

Krosnelės pakura, dūmų kanalai ir akmenų konteineris yra pagaminti iš struktūrinio plieno. Maksimalių šiluminių apkrovų vietose plieno storis yra 11 mm, krosnies skliautas yra 8 mm, o pakuros ir dūmų kanalų sienelės yra 3-4 mm.

Ermak 16/20/24 Premium


 

Vandens šildymui pirties patalpoje galima papildomai naudoti pakabinamą 40 litrų vandens baką. Baką galima montuoti tiek dešinėje, tiek kairėje krosnelės pusėje.

Pakabinamas vandens bakas ErmakTaip pat vandens šildymui galima naudoti įmontuojamą į krosnelės pakurą šilumokaitį, kurį prijungtumėte prie atskiro vandens bako, kur natūralios cirkuliacijos būdu šils vanduo. Šilumokaitį patogu naudoti kai vandens bakas yra kitoje nei krosnelė, pvz. prausykloje ar duše.  Šilumokaitį galima montuoti tiek dešinėje tiek ir kairėje krosnelės pusėje.

Šilumokaitis Ermak


 

Didesniam šilumos akumuliavimui galima naudoti pakabinamą tinklą akmenims į kurį telpa iki 40kg akmenų, taip pat šis tinklas sumažina nepageidaujamą aštrų ir deginantį infraraudonajį spinduliavimą. Tinklą galima pakabinti tiek dešinėje tiek ir kairėje krosnelės pusėje, arba abejose pusėse.

Pakabinamas tinklas akmenims Ermak


 

Siekiant labiau įkaitinti akmenis ir išgauti kokybiškesnį garą galima naudoti uždaros akmenų dėtuvės modulį. Vanduo užpilamas ant akmenų atidarius dangtį.

Uždara akmenų dėtuvė Ermak


 

Garo patranka skirta išgauti lengvą ir smulkiadispersinį garą. Įrenginio konstrukcija leidžia vandeniui patekti į patį akmenų dėtuvės centrą, kuriame akmenys yra patys karščiausi. Vanduo patekęs ant karščiausių akmenų žaibiškai išgaruoja sukurdamas kokybišką ir lengvą garą.

Garo patranka Ermak


 

Saugūs atstumai: 

iki medinių lubų    1200 mm
iki degių paviršių iš šono    500 mm
iki degių paviršių iš galo    500 mm
iki mūrinės sienos    50 mm

Daugiau nuotraukų

Katalogas