Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

VILNIUS, Ateities g. 33. Tel. +370 620 66355

I-V 9:00-18:00;   VI-VII nedirba

 

KAUNAS, A. Juozapavičiaus pr. 84. Tel. +370 652 97690

I-V 8:00-18:00;   VI-VII nedirba

Ekstraktai su kadagių et. aliejumi "Sedum"

240 ml, 3 rūšys

Čiobrelių ekstraktas su kadagių et. aliejumi, 240 ml
Pušų pumpurų ir spyglių ekstraktas su kadagių et. aliejumi, 240 ml
Augalinių ekstraktų mišinys su kadagių et. aliejumi, 240 ml

Čiobrelių ekstraktas stiprina susilpnėjusį imunitetą, organizmo apsaugines funkcijas. Pasižymi dezinfekuojamosiomis, raminamosiomis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Tinka esant kvėpavimo takų uždegimams, persišaldžius, palengvinti atsikosėjimui ar įsisenėjusiam kosuliui. Efektyvus esant raumenų skausmams ir spazmams, stresui, nervinei įtampai, nemigai. Kaip pagalbinę priemonę galima naudoti sergant reumatu, dermitatu, hipertenzija, turint odos pūlinių, inkštirų, slenkant plaukams. Naudojamas inhaliacijoms, kompresams, aromatinėms vonioms. Sudėtis: 90% čiobrelių ekstrakto su natūraliu bičių medumi, juoduota druska ir 10% kadagių eterinio aliejaus.

Pušų pumpurų ir spyglių ekstrakte esancios medžiagos pasižymi priešuždegiminėmis, antibakterinėmis, antivirusinėmis, priešgrybelinėmis ir slopinanciomis skausmą savybėmis. Ekstrakto medžiagos lengvina atsikosėjimą, padeda šalinti kvėpavimo ligų sukėlėjus, ypač po peršalimo. Stimuliuoja kraujo apykaitą, padeda malšinti reumatinius, artrito, radikulito, podagros sukeltus skausmus, skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Jos teikia dvasinę pusiausvyrą, stiprina biolauko apsaugą bei veikia raminančiai. Sudėtis: 90% pušų pumpurų ir spyglių ekstrakto su juoduoju pipiru, garstyčiomis, propoliu (bičių pikiumi), juoduota druska ir 10% kadagių eterinio aliejaus.

Augalinių ekstraktų mišinys palengvina atsikosėjimą, padeda šalinti kvėpavimo ligų sukėlėjus, ypač peršalimo. Taip pat padeda malšinti reumatinius, artrito, radikulito, podagros sukeltus skausmus ir padeda slopinti dermatito ir niežėjimo simptomus bei skatina odos ląstelių atsinaujinimą, nedžiovina odos. Didelis kiekis naudingų mineralų ir vitaminų, teikia dvasinę pusiausvyrą, stiprina biolauko apsaugą bei veikia raminančiai. Sudėtis: 90% pušų pumpurų ir spyglių ekstrakto, šalavijo lapų ir cinamono ekstrakto su Himalajų druska, propoliu (bičių pikiumi), bičių medumi, joduota druska ir 10% kadagių eterinio aliejaus.

Vartojimo būdas: Prieš vartojimą ektraktą būtina sumaišyti vartant buteliuką arba suplakti. Inde vantoms mirkyti sumaišykite 3-4 litrus vandens ir 40-50ml. ektrakto. Eidami į pirtį, nusiprauskite šiltu vandeniu po dušu. Mišinį gerai išmaišykite, dalį jo pilkite į atskirą indą ir iš jo po truputį pilkite ant įkaitusių akmenų. Mišinyje išmirkytomis vantomis masažuokite kūną. Po tokios pirties kūno plauti muilu arba šampūnu nepatariama.

Ekstrakto patariama pilti tiek, kiek nurodyta. Neskiesto ekstrakto pilti ant įkaitusių akmenų nerekomenduojama!

Gamintojas: UAB "Sedum", Lietuva.

Katalogas