Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

Vilnius, Ateities g. 33, tel. 8-652-07111

Kaunas, A. Juozapavičiaus pr. 84, tel. 8-652-97690

TMF Sayany Vitra Cast

TMF Sayany Vitra Cast

Techniniai duomenys  
Pirties tūris: 8 - 18 m3
Akmenų talpa: 90 kg
Svoris be akmenų: 118 kg
Pakuros tipas: išorinė
Maksimalus malkų ilgis:  35 cm
Degimo kameros tūris: 27 l
Dūmtraukio skersmuo: 115 mm
Krosnelės matmenys:  
plotis   60 cm
gylis   80 cm
aukštis   74 cm

TMF krosnelės

TMF Sayany Vitra Cast - pirma TMF statinės formos pirties krosnelė, pagaminta iš ketaus (špižiaus). Ženklas CAST patvirtina, kad krosnelės pakura pagaminta iš ketaus (špižiaus) - karščiui ir korozijai atsparaus geležies ir anglies lydinio. Neabejotinai tokios krosnelės didžiausias privalumas - ilgas tarnavimo laikas (iki 30 metų).

Konstrukcija storesnė, todėl žymiai ilgiau išlaiko šilumą lyginant su metalinėmis krosnelėmis, todėl pilnai atvėsta tik per maždaug 3 valandas. Ketus yra laidesnis šilumai, todėl krosnelės paviršius ir akmenys įkaista tolygiau. Minimalus sienelių storis siekia 12 mm, o daugiausiai apkrovos gaunančios vietos sustiprintos ir siekia net 20 mm storį.

Svarbu pažymėti, kad šią krosnelę galima kūrenti DO markės akmens anglimi, kurios frakcija 25-50 mm.

Kaip ir metalinės Sayany serijos krosnelės, ši talpina beveik 100 kg akmenų, tai leidžia išvengti nemalonaus karščio, spinduliuojamo nuo krosnelės paviršiaus. Didelis akmenų kaitinimo plotas leidžia jiems įkaisti greitai ir tolygiai.

Vitra modeliai iš kitų krosnelių išsiskiria didele pakura, kuri palengvina kūrenimą ir suteikia židinio vaizdą iš priepirčio. Durelių stiklo įstrižainė net 39 cm.

Dėl užsakymo ir norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su mumis.

Katalogas