Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

Kaunas, A. Juozapavičiaus pr. 84, tel. 8-652-97690

Vilnius, Ateities g. 33, tel. 8-652-07111

Ermak 24 Liuks Inox

Ermak 24 Liuks Inox
1879,00 €
Šilumokaitis Ermak Inox 1l
Vandens bakas Ermak 40l
Pakabinamas tinklas akmenims Ermak 20-24

Techniniai duomenys  
Pirties tūris: 16 - 26 m3
Galingumas: 24 kW
Akmenų talpa: 60 kg
Svoris be akmenų: 82 kg
Pakuros tipas: išorinė, prailginama
Maks. malkos ilgis: 55 cm
Dūmtraukio skersmuo: 115 mm
Krosnelės matmenys:  
plotis   47 cm
gylis   69 cm
aukštis   83 cm
Gamintojas: Ermak & Stoker

Ermak 24 Liuks Inox yra unikali modulinė pirties krosnelė, kurios pakura ir dūmų kanalai yra pagaminti iš tikro maistui atsparaus nerūdijančio plieno INOX 304 AISI savo sudėtyje turinčio nikelio iki 10% ir chromo iki 18%. Uždara akmenų dėtuvė ir garo patranka (yra komplekte) padeda išgauti sausą, perkaitintą, gerai išsklaidytą garą, kuris sukuria švelnią ir jaukią atmosferą garinėje pirtyje. Pirties krosnys Liuks Inox iš nerūdijančio plieno INOX-304 atlaiko didesnes šilumos apkrovas, turi padidėjusias antikorozines savybes, kaitindamos neišskiria kenksmingų medžiagų ir kvapų ir turi didesnį patvarumą, palyginti su įprastais karščiui atspariais plienais

Plieninės pirties krosnys greitai sušildo pirties patalpą ir akmenis. Plieno storis yra specialiai parinktas taip, kad būtų užtikrintas optimalus kaitinimo greitis ir krosnies patvarumas. Nerūdijančio plieno storis esantis krosnelės pakuroje yra 8 mm, krosnies arka yra 5 mm, krosnies šonai ir dūmų kanalai yra 3 mm storio.

Krosnies Ermak 24 Liuks Inox konstrukcija pagaminta iš nerūdijančio plieno, modulinė konstrukcija leidžia susikonfigūruoti krosnį pagal savo poreikius ir pirties tipą. Specialaus dizaino dėka galima montuoti papildomus priedus iš skirtingų krosnies pusių. Ant krosnies galite papildomai sumontuoti vandens baką, papildomą tinklą akmenims, šilumokaitį išoriniam rezervuarui. Dėl krosnies gebėjimo keistis atsižvelgiant į žmogaus poreikius, ji gali būti vienodai naudojama kuriant garų pirtis, pavyzdžiui, rusišką garų pirtį ir suomišką sauso oro sauną.

Tai yra kelių režimų pirties krosnis. Ji turi dvi akmenų dėtuves – uždarą (vidinę) ir atvirą. Uždaroje dėtuvėje akmenys yra uždaroje erdvėje ir kaitinami iš visų pusių iki +600°C temperatūros. Tai leidžia jums sukurti idealų mikroklimatą pirtyje su gausiu sausu smulkiadispersiniu garu, gaunamu naudojant įmontuotą garo patranką. Garo patranka tiekia vandenį tiesiai į didelę uždarą akmenų dėtuvę. Taip pat galima gauti normalų drėgną garą ir iš viršutinių akmenų, sudėtų atviroje akmenų dėtuvėje. Ši krosnis taip pat gali per trumpą laiką padidinti garinės patalpos temperatūrą daugiau kaip 100 laipsnių, jei reikia sukurti karšto sauso oro suomiškos pirties režimą.

Krosnis modernaus modernaus dizaino, pagaminta naudojant unikalius techninius sprendimus. Liepsnos padalijimas iš pakuros į 4 srautus ir sudėtingas dūmų kanalų su paskirstymo kamera dizainas leido padidinti krosnies efektyvumą ir dar labiau įkaitinti akmenis. Krosnelė perduoda maksimalią šiluminę energiją iš degančios medienos į akmenis, taip smarkiai sumažindama dūmtakių dujų temperatūrą išėjimo į kaminą metu, o tai prailgins kamino tarnavimo laiką.

Unikali krosnies savybė yra tai, kad galinėje krosnies pusėje yra specialus langelis su karščiui atspariu stiklu, kad būtų galima stebėti ugnį ir sukurti malonią židinio atmosferą pirtyje. Aptarnavimui ir išvalymui langelis gali būti atidarytas specialaus rakto pagalba (yra komplekte). Stiklas savaime išsivalo degimo metu ir iš vidinės pusės yra apsaugotas metalinėmis grotelėmis.

Ermak 24 Liuks Inox

 


 

Vandens šildymui pirties patalpoje galima papildomai naudoti pakabinamą 40 litrų vandens baką. Baką galima montuoti tiek dešinėje, tiek kairėje krosnelės pusėje. 

Pakabinamas vandens bakas Ermak

 


 

Taip pat vandens šildymui galima naudoti įmontuojamą į krosnelės pakurą šilumokaitį, kurį prijungtumėte prie atskiro vandens bako, kur natūralios cirkuliacijos būdu šils vanduo. Šilumokaitį patogu naudoti kai vandens bakas yra kitoje nei krosnelė, pvz. prausykloje ar duše.  Šilumokaitį galima montuoti tiek dešinėje tiek ir kairėje krosnelės pusėje. 

Šilumokaitis Ermak

 


 

Didesniam šilumos akumuliavimui galima naudoti pakabinamą tinklą akmenims į kurį telpa iki 40kg akmenų, taip pat šis tinklas sumažina nepageidaujamą aštrų ir deginantį infraraudonajį spinduliavimą. Tinklą galima pakabinti tiek dešinėje tiek ir kairėje krosnelės pusėje, arba abejose pusėse. 

Pakabinamas tinklas akmenims Ermak

 


 

Siekiant labiau įkaitinti akmenis ir išgauti kokybiškesnį garą galima naudoti uždaros akmenų dėtuvės modulį. Vanduo užpilamas ant akmenų atidarius dangtį. 

Uždara akmenų dėtuvė Ermak

 


 

 Garo patranka skirta išgauti lengvą ir smulkiadispersinį garą. Įrenginio konstrukcija leidžia vandeniui patekti į patį akmenų dėtuvės centrą, kuriame akmenys yra patys karščiausi. Vanduo patekęs ant karščiausių akmenų žaibiškai išgaruoja sukurdamas kokybišką ir lengvą garą. 

Garo patranka Ermak

 


 

Saugūs atstumai:

iki medinių lubų    1200 mm
iki degių paviršių iš šono    500 mm
iki degių paviršių iš galo    500 mm
iki mūrinės sienos    50 mm

Katalogas