Pirkinių sąrašas tuščias

PIRČIŲ PARDUOTUVĖS - SALONAI 

Kaunas, A. Juozapavičiaus pr. 84, tel. 8-652-97690

Vilnius, Ateities g. 33, tel. 8-652-07111

Ermak 20 Premium su tinklu

Ermak 20 Premium su tinklu
Garo patranka Ermak Chrom
Uždara akmenų dėtuvė Ermak 20-24 su tinklu
Šilumokaitis Ermak Inox 1l

Techniniai duomenys  
Pirties tūris: 12 - 20 m3
Galingumas: 22 kW
Akmenų talpa: 180 kg
Svoris be akmenų: 92 kg
Pakuros tipas: išorinė, prailginama
Maks. malkos ilgis: 62 cm
Dūmtraukio skersmuo: 115 mm
Krosnelės matmenys:  
plotis   54 cm
gylis   82 cm
aukštis   92 cm
Gamintojas: Ermak & Stoker

Ermak 20 Premium su tinklu - yra unikali modulinė pirties krosnelė, kurios pakura ir dūmų kanalai yra pagaminti iš plieno. Uždara akmenų dėtuvė ir garo patranka (yra komplekte) padeda išgauti sausą, perkaitintą, gerai išsklaidytą garą, kuris sukuria švelnią ir jaukią atmosferą garinėje pirtyje.

Plieninės pirties krosnys greitai sušildo pirties patalpą ir akmenis. Plieno storis yra specialiai parinktas taip, kad būtų užtikrintas optimalus kaitinimo greitis ir krosnies patvarumas. Pakuros viršutinės dalies storis siekia net 12 mm, todėl puikiai tinka intensyviai naudojamoms bei komercinėms pirtims.

Krosnies Ermak 20 Premium su tinklu modulinė konstrukcija leidžia susikonfigūruoti krosnį pagal savo poreikius ir pirties tipą. Specialaus dizaino dėka galima montuoti papildomus priedus iš skirtingų krosnies pusių. Ant krosnies galite papildomai sumontuoti šilumokaitį išoriniam rezervuarui. Dėl krosnies gebėjimo keistis atsižvelgiant į žmogaus poreikius, ji gali būti vienodai naudojama kuriant garų pirtis, pavyzdžiui, rusišką garų pirtį ir suomišką sauso oro sauną.

Tai yra kelių režimų pirties krosnis. Ji turi dvi akmenų dėtuves – uždarą (vidinę) ir atvirą. Uždaroje dėtuvėje akmenys yra uždaroje erdvėje ir kaitinami iš visų pusių iki +600°C temperatūros. Tai leidžia jums sukurti idealų mikroklimatą pirtyje su gausiu sausu smulkiadispersiniu garu, gaunamu naudojant įmontuotą garo patranką. Garo patranka tiekia vandenį tiesiai į didelę uždarą akmenų dėtuvę. Taip pat galima gauti normalų drėgną garą ir iš viršutinių akmenų, sudėtų atviroje akmenų dėtuvėje. Ši krosnis taip pat gali per trumpą laiką padidinti garinės patalpos temperatūrą daugiau kaip 100 laipsnių, jei reikia sukurti karšto sauso oro suomiškos pirties režimą.

Krosnis modernaus modernaus dizaino, pagaminta naudojant unikalius techninius sprendimus. Liepsnos padalijimas iš pakuros į 4 srautus ir sudėtingas dūmų kanalų su paskirstymo kamera dizainas leido padidinti krosnies efektyvumą ir dar labiau įkaitinti akmenis. Krosnelė perduoda maksimalią šiluminę energiją iš degančios medienos į akmenis, taip smarkiai sumažindama dūmtakių dujų temperatūrą išėjimo į kaminą metu, o tai prailgins kamino tarnavimo laiką.

Krosnis su tinklu yra ideali norint pasiekti rusiškos pirties klimato režimus dėl galimybės sudėti daugybę akmenų, kurie kaupia savyje šilumą ir apsaugo nuo tiesioginės infraraudonosios spinduliuotės iš krosnies. Didelis akmenų, dedamų į grotelių dėklą, tūris leis jums švelniai šildyti garinės patalpą ir ilgą laiką palaikyti stabilią temperatūrą.

Ermak 16/20/24 PremiumVandens šildymui galima naudoti įmontuojamą į krosnelės pakurą šilumokaitį, kurį prijungtumėte prie atskiro vandens bako, kur natūralios cirkuliacijos būdu šils vanduo. Šilumokaitį patogu naudoti kai vandens bakas yra kitoje nei krosnelė, pvz. prausykloje ar duše.  Šilumokaitį galima montuoti tiek dešinėje tiek ir kairėje krosnelės pusėje.

Šilumokaitis Ermak


 

Siekiant labiau įkaitinti akmenis ir išgauti kokybiškesnį garą galima naudoti uždaros akmenų dėtuvės modulį. Vanduo užpilamas ant akmenų atidarius dangtį. Garo patranka skirta išgauti lengvą ir smulkiadispersinį garą. Įrenginio konstrukcija leidžia vandeniui patekti į patį akmenų dėtuvės centrą, kuriame akmenys yra patys karščiausi. Vanduo patekęs ant karščiausių akmenų žaibiškai išgaruoja sukurdamas kokybišką ir lengvą garą.

Garo patranka Ermak


 

Saugūs atstumai: 

iki medinių lubų    1200 mm
iki degių paviršių iš šono    500 mm
iki degių paviršių iš galo    500 mm
iki mūrinės sienos    50 mm

Daugiau nuotraukų

Katalogas